Eska Games » Graj » Gry PC

Puzzle i logiczne

Biegnąca Owca: mikroświaty

Pobierz
Doprowadź owce do domu w tej łamigówce dla całej rodziny! "Biegnąca Owca: mikroświaty" zawiera żywą grafikę i muzykę oraz 250 poziomów zaprojektowanych... więcej »

Legendy Avalonu

Pobierz
Wędruj przez 200 poziomów zbierając magiczne karty w misji odzyskania całej Talii Natury. "Legendy Avalonu" zapewnią długie godziny relaksującej i wciągającej... więcej »

Biegnąca Owca

Pobierz
To była noc jak każda inna... dopóki nie nadlecieli kosmici! Ich misja to porwanie ziemskich zwierząt, aby przeprowadzać na nich dziwaczne eksperymenty. Musisz... więcej »

Żaby kontra Bociany

Pobierz
Żaby kontra Bociany to gra, w której spotykasz się z żabami wiodącymi spokojny żywot w ich pięknym stawie. Wraz z przylotem bocianów, staw staje się niebezpiecznym... więcej »

Astroslugs

Pobierz
Fabuła gry kręci się wokół wrednych, trochę nieudolnych Astroślimaków, którzy podejmują wyzwanie opuszczenia rodzimej planety i podbicia wszechświata. Ich... więcej »

Book Stories

Pobierz
Czy jesteś fanem książek? W takim razie tylko od Ciebie zależy, czy dołączysz do tej wciągającej gry! Sprawdź swoje lingwistyczne zdolności poprzez wyszukiwanie... więcej »

Alchemicznych Mahjong

Pobierz
Absolutnie nowy wymiar gry mahjong. Ta nigdy nie nudząca się gra stanowi prawdziwe wyzwanie dla wielbicieli łamigłówek, niezależnie od ich wieku. Przejdź przez... więcej »

Sudoku Max

Pobierz
Zagraj w jedną z najpopularniejszych gier logicznych na świecie! Wybierz rodzaj rozgrywki i daj się ponieść zabawie na trzech trybach gry do wyboru. Stwórz własne... więcej »

Monkey's Tower

Pobierz
Przez stulecia w dziewiczych dżunglach Monkenya panowała harmonia i pokój. Ludzka stopa nigdy nie stanęła na tych terytoriach, a wszystkie zwierzęta żyły jak... więcej »

Magnetyczne przygody

Pobierz
Użyj małego magnesu aby rozwiązać zadania oparte na prawach fizyki! Pobudź swoje szare komórki! W tej innowacyjnej łamigłówce dla każdego będziesz musiał... więcej »

IncaBall

Pobierz
W trakcie gry zarabiasz pieniądze, za które będziesz mógł kupić dodatkowe życie, materiały wybuchowe i inne pomocne w grze przedmioty oraz funkcje. więcej »

Mistrzowski Piłkarski Pasjans

Pobierz
Strzel zwycięskiego gola grając w sportowego pasjansa - Soccer Cup Solitare! Twórz kombinacje kart i uzyskuj coraz wyższe wyniki. Wykorzystuj karty specjalne, aby... więcej »